O NAS

Specjalizujemy się w prowadzeniu procesów optymalizacji środowisk drukowania i kopiowania. Jesteśmy firmą konsultingową, której celem jest uzyskanie możliwie najwyższych pułapów oszczędności dla naszych klientów. Nie zajmujemy się sprzedażą urządzeń drukujących i kopiujących. Nasi konsultanci zbierali doświadczenie w branży urządzeń drukujących i kopiujących od 1996 roku, dzięki temu uczestniczyli w procesie znacznych zmian technologicznych w branży. Wiedza zdobyta przez te wszystkie lata, pozwoliła nam rozpocząć współpracę z wieloma znaczącymi firmami i instytucjami.

Filozofia działania spółki G2 Consulting - zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji biznesowych z klientami w zakresie doradztwa i konsultingu, osiągnięciu poziomu doradcy strategicznego, budowania indywidualnych rozwiązań technologicznych dla klientów oraz na wspólnym w rozwoju aplikacji w zakresie monitorowania i zarządzania systemami drukowania i kopiowania.

Kierujemy się następującymi zasadmi: Niezależność - utrzymujemy pełną niezależność w zakresie strategicznych decyzji oraz rekomendowania dostawców sprzętu i usług; Obiektywność - kiedy świadczymy usługi doradcze, wszystkie korzyści i zagrożenia są zawsze brane pod uwagę; Kompetencja - świadczymy usługi w dziedzinach, w których posiadamy wiedzę udokumentowaną wartościowym doświadczeniem; Poufność - gwarantujemy zachowanie najwyższych standardów poufności.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

   +48 61 6735310      biuro@g2c.pl

Copyright © 2013 G2CONSULTING. ALL RIGHTS RESERVED

DESIGNED BY TROL INTERMEDIA